Použité
materiály

DSC00159

Drahé kamene a minerály

Drahé kamene, polodrahokamy a minerály v šperku sa už od nepamäti tešia veľkej obľube. Našu pozornosť si získali najmä svojou farebnosťou, povestnou energiou a unikátnym leskom.  Koráliky a zlomky z drahých kameňov a minerálov pre vás starostlivo vyberáme a ich kvalita je našou najvyššou prioritou. 

Koráliky z drahých kameňov a minerálov

Koráliky z prírodných drahých kameňov, polodrahokamov a minerálov sú tu! Vyberajte z jedinečných prírodných korálikov s originálnou kresbou, ktorá je na každom kuse individuálna.

Koráliky z brúsených kameňov a minerálov

Brúsené minerály sú novou populárnou voľbou pri výrobe energetického talizmanu, ktoré dajú vášmu šperku úplne nový rozmer. Okrem klasických guľatých korálikov z minerálov a zlomkov minerálov  teda najnovšie môžete nosiť na ruke aj fazetované minerály.

Úlomky drahých kameňov a minerálov

Úlomky z prírodných minerálov a drahých kameňov majú prírodnú kresbu, ktorá je pre každý kúsok individuálna. Verí sa, že minerály a drahé kamene vyžarujú energiu, ktorá prebúdza náš organizmus, upokojuje myseľ a posilňuje ducha. 

retiazkovy-naramok
DSC09274

Swarovski

Swarovski koráliky rozhodne patria medzi najluxusnejšie koráliky. Swarovski je už niekoľko rokov popredným výrobcom brúseného kryštálu, a to nielen vďaka vysokej kvalite, ale tiež vďaka veľkej škále farieb a tvarov.

 

Swarovski perly majú unikátne sklenené kryštálové jadro, ktoré má inovatívnu povrchovú úpravu zaisťujúcu vysoko lesklý a hladký povrch, ktorý vytvára dokonalú imitáciu pravých perál. Vďaka tejto povrchovej úprave budú vaše náramky a náhrdelníky odolné voči poškriabaniu a UV žiareniu.

 

Preciosa® Components sú po stáročia výroby v Jablonci nad Nisou českou firmou Preciosa, a.s. Dôvodom vysokej kvality je aj mimo iného miestny piesok bohatý na oxid kremičitý. Spoločnosť má široké zameranie a špecializujú sa na strojovej brúsené kryštály a klenotnícke kamene.